Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

Klauzula informacyjna dla klientów ZDiT

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku (RODO) uprzejmie informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie ul. Połczyńska 24, 75-815 Koszalin, tel: 94 311-80-60,  e-mail: sekretariat@zdit-koszalin.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Zarządzie Dróg i Transportu w Koszalinie jest Pani Alina Góral:  e-mail: iodo@zdit-koszalin.pl.
 3. Pani/Pana dane przetwarzane są w celu/celach:
 1. wypełniania obowiązku prawnego ciążącego na Zarządzie Dróg i Transportu w Koszalinie,
 2. realizacji umów zawartych przez Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie,
 3. w pozostałych przypadkach Pani/Pana przetwarzane są wyłącznie na podstawie udzielonej zgody          w zakresie i celu określonym w treści zgody.
 1. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a, b ,c RODO. Szczegółowe podstawy prawne przetwarzania danych osobowych znajdują się w dokumencie pt. „Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych w Zarządzie Dróg i Transportu w Koszalinie” dostępnego na stronie internetowej http://bip.zdit-koszalin.pl  w zakładce ochrona danych osobowych. 
 2. W toku załatwiania Pani/Pana sprawy dane osobowe mogą być przekazane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi, kurierskie, usługi informatyczne, hostingowe,  prawne, dostawcom oprogramowań, itp. 
 3. Dane osobowe przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody będą przechowywane do czasu osiągnięcia celu w jakim je pozyskaliśmy. Dane osobowe przetwarzane na podstawie przepisów prawa będą przechowywane przez czas wskazany w „Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt”, stanowiącym Załącznik         nr 3 do Zarządzenia Dyrektora Zarządu Dróg i Transportu w Koszalinie nr 47/17 z dnia 7 czerwca 2017 r. dostępnego na stronie internetowej http://bip.zdit-koszalin.pl  w zakładce ochrona danych osobowych. 
 4. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie  nierozpatrzenie sprawy.
 5. W przypadku przetwarzania danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich sprostowania.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie Pani/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody powoduje skutki na przyszłość, czyli nie można przetwarzać Pani/Pana danych osobowych od chwili wycofania zgody. Wszelkie czynności związane z przetwarzaniem danych dokonane przed wycofaniem pozostają zgodne z prawem, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie.
 8. Ponadto informujemy, że w Zarządzie Dróg i Transportu w Koszalinie nie przetwarza się danych osobowych w trybie zautomatyzowanym.

 

 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych.docx (DOCX, 25.81Kb) 2021-11-17 11:33:35 400 razy
2 instrukcja_kancelaryjna_2017.pdf (PDF, 7.38Mb) 2021-11-17 11:33:35 364 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Alina Góral 17-11-2021 11:33:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Alina Góral 17-11-2021
Ostatnia aktualizacja: Alina Góral 17-11-2021 11:33:35